הורים – הכירו את חנות הבשר הבאה שלכם: מעדני גורמה

הורים לילדים יודעים שאכילת בשר פעם אחת בשבוע, תספק לילדים את כמות הסידן והחלבון הנדרשת לגוף, את כמויות הברזל הנחוצות לאנרגיה וחיזוק העצמות, ואת כל מה שצריך עבור חיים בריאים וטובים וגוף חזק.

אבל כדי לבחור חנות ממנה תקנו את הבשר, דרושה המלצה טובה. המלצה על קצב מעולה יכולה לספק לכם נתחי בשר מהם תכינו ארוחות בקלות ובמהירות. מעדני גורמה למשל, ידועים באיכות הבשר שלהם. מדובר בקצבייה ותיקה שמייבאת בשר טרי וטוב, וברשת בוטיק המספקת שירות ללקוחות המעוניינים לבשל ארוחות טובות לכל המשפחה. אם תרצו תוכלו למצוא בחנות בשר בקר, עופות, דגים ומגוון רחב של מעדנים.

אבל למה מעדני גורמה היא חנות בשר מומלצת?

מעדני גורמה היא רשת מעדניות שהתחילה את דרכה כקצבה קטנה ואיכותית ברמת גן. הקצבייה הוקמה על ידי אדם בשם אהרון עזר, שאהב מאד בשר איכותי. עזר למד את תחום יבוא הבשר, פתח מעדנייה שסיפקה יחס אישי ושירות מקצועי, והחל לשווק נתחי בשר משובחים עבור לקוחות האזור. עם הזמן, היחס ותשומת הלב שנתנה בקצבייה לכל לקוח, החלה לגדול המקום של עזר, והפך לרשת קצביות בוטיק בשם 'מעדני גורמה'.

 

 

כיום מנהלים את הרשת בניו של אהרון, אשר מכירים את כל רזי המקצוע ומציעים שירות אישי לכל לקוח, כמו ייעוץ בבחירת בשר והתאמה נכונה לכל ארוחה. למעדניה יש אתר אינטרנט שמספק מגוון רחב של בשרים המיובאים מחוות אורגניות שנחשבות הטובות ביותר בדרום אמריקה ואירופה, בזמן שאפשר להזמין באתר מגוון רחב של בשרים ומעדנים.

באתר האינטרנט אפשר להתייעץ אודות בישול וטיפול בבשר, לקבל טיפים טוב בנוגע להכנת בשר ולהנות ממשלוחים של מוצרי איכות לכל מקום בארץ. רשת מעדני גורמה מציעה יותר ממאה קצביות שנמצאות בכל רחבי הארץ ומגוון מוצרים המשווקים בסופרים בישראל.

איזה מוצרים אפשר לבחור?

רשת מעדני גורמה מציעה מגוון רחב של מוצרים, ביניהם נתחי אנטרקוט, נתחי סנטה עסיסיים, או נתחי ואגיו משובחים, עד בשר לתבשילי קדירה, נתחים חתוכים בקפידה, דגים איכותיים ועופות מובחרים, כאשר הבקר, העופות והדגים מגודלים בתנאי גידול אופטימליים ומפוקחים.

כיום, הנתחים נבחרים בקפידה על ידי ילדיו של אהרון עזר ז"ל שמכירים את עולם הבשר, הדגים והעוף בצורה יסודית ובוחרים כל מוצר באופן אישי.

לסיכום

אז אם אתם מחפשים מעדניה שתספק לילדים שלכם את הטוב ביותר – רשת מעדני גורמה יכולה לספק לכם מגוון מוצרים אותם אפשר להזמין במשלוח מהיר לכל מקום, בתוספת קבלת טיפים להכנת בשר, לשמירה על איכות הנתחים, שירות ושאר יתרונות.

מאמרים נוספים

על הורים וילדים

נגישות