הורים, אתם לא חייבים לוותר על ספורט. פשוט תעשו את זה מהבית

כהורים עסוקים, גם אתם בוודאי רוצים להשקיע בעצמכם, אולם לא פעם מוצאים את הכוחות בעקבות ניהול של משק בית לצד קריירה משגשגת. חשוב להבין כי עצם היותכם הורים לא אומרת כי אתם צריכים לוותר על ספורט, אלא ניתן בהחלט לנצל את המרחב הביתי לטובת פעילות ספורטיבית המתבצעת באופן קבוע. בזמן מגפת הקורונה רבים הבינו כי אפשר ואף רצוי לבצע פעילות ספורטיבית בבית, ולכן בחרנו להציג לכם את מיטב הטיפים לטובת יצירה של שגרת ספורט – לצד ניהול של חיי משפחה ועבודה. הכינו את נעלי הספורט, אנחנו יוצאים לדרך!

רכישה של הליכון

אם עד לפני מספר שנים היכולת לבצע רכישה של ציוד ספורט הייתה מוגבלת ואפילו יקרה, כיום ניתן לאבזר את הבית במכשירי כושר מצוינים שיכניסו אתכם לכושר ויאפשרו לכם לנצל את הזמן המועט לטובת שריפת קלוריות וחיטוב. ריצה על הליכון היא אופציה מעולה להורים, וזאת בשל העובדה כי מדובר במכשיר כושר שמאפשר לכם לרוץ או לבצע הליכה בקצב שלכם ותוך כדי צפייה בטלוויזיה או אפילו שיחות טלפון. באתר של מגה ספורט תוכלו לבצע רכישה של הליכון במחיר אטרקטיבי ועם משלוח מהיר עד הבית, כל זאת מתוך מטרה להשקיע בעצמכם ובבריאות שלכם.

 

 

אימון אישי

דרך מצוינת להיכנס לכושר מהבית יכולה להתבצע באמצעות יצירת קשר עם מאמן כושר אישי. מאמן כושר יבנה בעבורכם תוכנית אימונים פרטנית המותאמת למטרות שלכם, כאשר מדובר באופציה נהדרת בעבור הורים לתינוקות. למעשה, אפשר בהחלט לנצל את הזמן שבו התינוק ישן לטובת אימון ספורטיבי המתבצע ביחד עם מאמן, ובכך לנצל את השעות המועטות שיש לכם זמן לעצמכם לטובת אימון אפקטיבי שיוביל אתכם לעבר תוצאות מעולות, מבלי לצאת מהבית.

אימון באמצעות דלגית

אימון קליל שמתאים מאוד לבית הוא אימון המתבצע באמצעות דלגית. מדובר באימון קצר אך אפקטיבי מאוד בעקבות היכולת לשרוף קלוריות במהירות אך גם לעבוד על כל קבוצות השרירים, כאשר במדריך הבא תוכלו למצוא את כל הפרטים לגבי אימון דלגית מוצלח המתבצע בתוך הבית או אפילו בגינה הסמוכה. כיום ניתן לבצע רכישה של דלגית בעלות כספית של עשרות שקלים בודדים בלבד, אולם שימו לב כי אתם נועלים נעלי ספורט איכותיות ובולמות זעזועים שיבטיחו כי האימון יתבצע על הצד הטוב והבטיחותי ביותר, בעקבות העומס המופעל על הברכיים בזמן אימון מהסוג הזה.

אימון דרך יוטיוב

הפלטפורמה של יוטיוב מהווה דרך מצוינת ליצירה של אימון ביתי, בהתאם לסגנון המועדף עליכם. ביוטיוב תמצאו מאות אם לא אלפי אימונים – החל מאימון כוח ועד תרגול יוגה, אותו מעבירים מיטב המאמנים מהארץ כמו גם מהעולם. בשעות שהילדים ישנים או נמצאים במסגרות, כל מה שצריך לעשות הוא להדליק את הטלוויזיה או המחשב, לבחור את האימון ולהתחיל להתאמן. מדובר בטרנד שהחל בתקופת הקורונה ונמשך גם עכשיו, כאשר מדובר באימון דינאמי וחינמי לחלוטין שיכניס אתכם לכושר ואף יאפשר לכם להיחשף למאמנים מצוינים מכל רחבי העולם, כולל כאן בישראל.

לסיכום

כהורים עסוקים שרוצים להשקיע בעצמם, אין ספק כי הלחץ בעבודה כמו גם במשפחה משפיע על הבריאות ובהתאם לכך יוצר לופ שממנו קשה להשתחרר, בייחוד לאור מחסור בפעילות גופנית. באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן תוכלו לנצל את המרחב הביתי לטובת פעילות ספורטיבית שהיא גם מהנה אך גם מחטבת. זכרו, ניהול זמן נכון הוא המפתח לכדי יצירה של אורח חיים בריא ומאוזן, בוודאי בעבור הורים עסוקים.

מאמרים נוספים

על הורים וילדים

נגישות