‏מעוניינים לשפץ את חדר הילדים? הינה כמה עבודות נגרות שיוכלו להתאים

אם אתם מעוניינים לשפץ את החדר הילדים אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. שיפוץ חדר הילדים הוא פרויקט שלא עושים כל יום, לכן אנחנו ממליצים לכם לשלב עבודות נגרות ורהיטים שישדרגו את החדר על מנת שישמש אתכם שנים ארוכות קדימה.

‏ספרייה לילד ‏

‏אם אתם רוצים לנצל את המקום בחדר בצורה מקסימלית אנחנו ‏ממליצים לכם לבנות ספריה לילד. מעבר לעובדה שהילד שלכם יוכל ללמוד בנוחות על הספרייה הזאת, הוא גם יוכל לאחסן בתוכה ספרי לימוד ובכך תנצלו את החדר בצורה מקסימלית. ‏במידה ותפנו לנגר שיבנה לכם את הספרייה הזאת תוכלו לדרוש ממנו לבנות לכם אותה על פי הצרכים והרצונות שלכם. תוכלו לבחור את מבנה הספרייה, את הצבע שלה, את כמות התאים שבהם תוכלו לאחסן את הספרים ועוד. כאן תוכלו למצוא נגרים מומלצים שיוכלו לבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

‏מיטת קומותיים מעוצבת

‏מיטת קומותיים מעוצבת מתאימה במיוחד לחדרים קטנים שבהם ישנים שני ילדים. בחדרים כאלה אתם פשוט חייבים לנצל את המקום לגובה ככל שניתן. אם אתם כבר משפצים את ‏חדר הילדים אנחנו ממליצים לכם לשלב בתוכו מיטה מעוצבת שתוכלו לעצב אותה לפי התחביבים של הילדים שלכם. לדוגמה, תוכלו לשלב מיטת קומותיים בעיצוב של ‏כדורגל או כל תחום ‏אחר שהילדים שלכם מתחברים אליו. ‏אגב, אם מדובר בחדר המיועד לילד וילדה אנחנו ממליצים לכם ‏לעצב בצורה ייחודית ושונה את כל אחת מהמיטות. לדוגמה, את המיטה של הילד תוכלו לצבוע בכחול ואת המיטה של הילדה בוורוד.

 

 

‏ספרייה וארון תואמים

‏שיפוץ חדר הילדים זה אחלה זמן כדי לשלב גם ספרייה וגם ארון בעיצוב זהה. קחו בחשבון שאתם לא כל יום משפצים את חדר הילדים, לכן אנחנו ממליצים לכם לעצב אותו כך שהוא יהיה רלוונטי מבחינת העיצוב שלו גם בעוד שנים ארוכות קדימה.‏ אם החדר מיועד לילד אחד אתם יכולים להסתפק בארון שתי דלתות, אך אם אתם כבר משפצים את החדר ומשקיעים אנחנו ממליצים לכם לשלב ארון ארבע דלתות שיחזיק לכם מעמד לאורך זמן ויש שמש אתכם לטווח ארוך. ‏מומלץ כמובן להתקין ארון ילדים עם כמה שיותר מדפים על מנת שתוכלו באמת להכניס בתוכו את כל התכולה שאתם מבקשים להכניס, בין אם מדובר בבגדים, אקססוריז יפים, מצעים, שמיכות, נעליים ועוד.

‏כורסא מעוצבת

‏אם אתם רוצים להכניס לחדר הילדים שלכם קצת צבע ולהפוך אותו לחדר ילדים מיוחד במינו אנחנו ממליצים לכם לשלב כורסא מעוצבת. ‏במיוחד אם מדובר בחדר של נער מתבגר הכורסא הזאת תהפוך את החדר שלו למשהו יוצא דופן. אם אתם אכן בוחרים לשלב כורסא מעוצבת בחדר אנחנו ממליצים לכם לעצב אותה בצבע שונה, צבע ששובר את הגוון השולט בחדר כמו חרדל או ירוק למשל.

‏התקינו מדפים

‏מדפים הם עוד דרך מעולה עבורכם לנצל את הגובה של החדר שאתם משפצים. במידה ולילד שלכם יש המון תכולה בחדר שתוכלו להניח על המדפים, אנחנו ממליצים לכם להתקין כמה שיותר כאלה. במידה ואתם לא זקוקים לכל כך הרבה מדפים בחדר, תוכלו להתקין מדף דקורטיבי שכל מי שיכנס אליו לא יוכל להישאר אדיש למראהו. מומלץ כמובן להתקין מדף עמוק ככל שניתן כדי שבאמת תוכלו להניח עליו את הפרטים שאתם מבקשים, ‏כמו ספרים, מחברות, משחקים, פאזלים ועוד.

לסיכום

אם אתם משפצים את חדר הילדים אנחנו בהחלט ממליצים לכם לשכור את שירותיו של נגר מקצועי ואמין שיבצע עבורכם עבודות נגרות שישדרגו את החדר המשופץ, בהצלחה.

מאמרים נוספים

על הורים וילדים

נגישות