יום כיף בתל אביב: המלצות לאטרקציות חווייתיות ושוות במיוחד

בעבור הורים עסוקים, אין ספק כי יום כיף בעיר תל אביב יכול בהחלט להגביר את מצב הרוח, וזאת בשל היותה עיר תוססת שלא עוצרת אף פעם. למעשה, אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לצאת ולהתאוורר ביחד עם בן או בת הזוג או ביחד עם החברים, שילוב של אטרקציות בעת ביקור בעיר יהפוך את יום הכיף שלכם לבלתי נשכח. בשביל ליצור את יום הכיף המושלם, בחרנו להציג בסקירה הבאה המלצות לאטרקציות שוות במיוחד – ליום כיף זוגי או ביחד עם הילדים.

מוזיאון תל אביב

חלק בלתי נפרד מיום כיף בעיר חייב לכלול גם ביקור במוזיאון תל אביב. יש המון אטרקציות שיתאימו ליום כיף, כאשר ביקור במוזיאון יאפשר לכם לנצל את הביקור בעיר לטובת התרשמות מתצוגות מתחלפות לצד אומנות ישראלית וכן אומנות מודרנית שהופכת את המוזיאון לפנינה תרבותית. כאשר לוקחים בחשבון כי המוזיאון ממוקם בלב העיר, כאשר ביקור במוזיאון מתאים גם בעבור זוגות שרוצים ליצור זמן איכות אבל גם לטובת יום כיף עם ילדים במקום בעל חשיבות לאומית.

שוק הכרמל

אחד מהשווקים התוססים בישראל הוא שוק הכרמל אשר מושך אליו אלפי תיירים בכל שנה. בשנים האחרונות עבר השוק שינוי משמעותי בעקבות פתיחה של מסעדות ודוכני אוכל משובחים לצד שיפור של התשתיות, כל זאת מתוך מטרה לאפשר לציבור לקבל חוויה אותנטית אך גם קולינרית מהמעלה הראשונה. אם אתם מגיעים ליום כיף עם הילדים בעיר תל אביב, אי אפשר לפספס גם את רחוב נחלת בנימין הצמוד לשוק, כאשר בימי שישי אמני רחוב מציגים מופעים לילדים לצד פירוטכניקה שתהפוך את הביקור באזור למהנה וייחודי, במיוחד אם אתם מחפשים תעסוקה חינמית לילדים.

 

 

 לונה פארק

לונה פארק נחשב לאחד הפארקים הגדולים בישראל המציע להורים כמו גם לילדים חוויה בלתי נשכחת במרכז העיר. הלונה פארק ממוקם בסמוך לאזור גני התערוכה ועל כן דרכי הגישה אליו נוחות מאוד, בין אם אתם מתכננים להגיע עם הרכב הפרטי או באמצעות תחבורה ציבורית. המתקנים הרבים לצד היכולת לנצל את השהות לטובת פיקניק המתבצע באזור גני יהושוע הסמוכים הוא זה שהופך את האטרקציה הזו למומלצת במיוחד.

שימו לב כי המחירים של הכרטיסים במקום הם יחסית גבוהים, ועל כן מומלץ עוד לפני הנסיעה לבחון האם אתם יכולים לקבל הנחה במסגרת של מועדון לקוחות בו אתם חברים, מתוך מטרה להשיג הצעת מחיר משתלמת בעבור ביקור משפחתי בלונה פארק.

נווה צדק

אחד מהאזורים היפים ביותר בעיר תל אביב הוא כמובן אזור נווה צדק. מדובר בשכונה שהתפתחה מאוד בעשור החולף, בייחוד לאור ריבוי של מסעדות משובחות לצד בתי קפה שמזכירים את פריז, רק כאן בישראל. אם אתם מתכננים לצאת ליום כיף עם בן או בת הזוג, מדובר באזור מושלם שיספק לכם לא רק יכולת ליצור איכות נהדר אלא גם תפאורה מושלמת לצילומים. מומלץ להגיע בשעות הבוקר ולהקדיש כמה שעות לסיבוב בשכונה, כל זאת מתוך מטרה לנצל את האווירה הקסומה והאירופית של השכונה המרתקת הזו.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו ליצור יום כיף מושלם ביחד עם בני הזוג או ביחד עם הילדים. מאחר והביקוש לאטרקציות בעיר הוא גבוה מאוד ובייחוד בסופי השבוע, רצוי לתכנן מראש את ההגעה לשעות הבוקר המוקדמות, כל זאת מתוך מטרה להוביל לניצול מקסימלי של היום וחזרה הביתה עם לא מעט חוויות חיוביות, כתוצאה מביקור בעיר הלבנה – תל אביב.

מאמרים נוספים

על הורים וילדים

נגישות