הוא אחד מכוכבי הילדים המבוקשים ביותר – והפארק שהוא פתח כבר ממתין לכם

רוי בוי הוא אחד מכוכבי הילדים המבוקשים ביותר בישראל, ולא בכדי. המופע הקסום שלו  אשר משלב אלמנטים של חקלאות, בעלי חיים וכן ערכים של נתינה ועזרה לזולת הפכו אותו עם השנים לכוכב בקנה מידה עצום, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש הגבוה לכרטיסים למופע שלו. אם גם אתם רוצים להעניק לילדים שלכם הזדמנות לצפות ולקחת חלק במופע, זה הזמן לבצע כרטיסים למופע הפארק הגדול שעתיד  להתרחש בחודשי הקיץ בלב ראשון לציון.

מופע מושקע לכל המשפחה בלב הארץ

המופע החדש של רוי בוי מתקיים בלב הארץ בעיר ראשון לציון, כאשר הפארק המטופח הופך לממלכה קסומה שיכולה להתאים  לא רק לילדים, אלא גם למבוגרים. במסגרת המופע של רוי בוי ביחד עם ג'אנגו הסוס תצאו להרפתקה קסומה של חיפוש אחר סוסת הזהב שנעלמה, לצד השתתפות בתכנות יצירה, קאטרינג לילדים וכן שפע של פעילויות נוספות. לאור הביקוש הגבוה הוחלט להמשיך את המופעים ולהרחיב אותם לתאריכים נוספים, אולם צריך לקחת בחשבון כי מספר המקומות מוגבל ועל כן רצוי לבצע הזמנה של כרטיסים כבר עכשיו. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם כהורים להעניק לילדים שלכם חוויה בלתי נשכחת המבוססת על פעילויות שונות לצד מופע מושקע ומיוחד מאוד.

הפארק בראשון לציון קם לחיים באמצעות שורה של אטרקציות לילדים, החל מפארק של דינוזאורים פרה היסטוריים ועד מתחם פיקניק משפחתי. כאשר לוקחים בחשבון את העלות האטרקטיבית של הכרטיסים בעבור ילדים בעקבות הטבה של MAX ובנק לאומי, מדובר  בהטבה משמעותית שאותה צריך ואפשר לנצל כבר עכשיו, בייחוד לאור הביקוש הגבוה שהופך את המופע הזה לאחד  מהמופעים המבוקשים ביותר בקיץ הקרוב.

 

 

 

חוויה משפחתית מהנה וקסומה

הייחודית של המופע של רוי בוי מקס נובעת בעקבות הערכים שהפכו למזוהים מאוד איתו, החל מהדאגה לבעלי חיים ועד הקשר החברי שנוצר בינו לבין הילדים. כמי שראה תמיד את הערכים כחלק בלתי נפרד מהזהות שלו, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מענה מדהים שמגיע לידי ביטוי במופע מושקע שיעביר לכם ולילדים שלכם את הזמן, כל זאת באמצעות שורה של פעילויות שהופכות את המופע הזה למופע המרכזי של הקיץ הקרוב. במקום לבזבז זמן בחיפוש אחר אטרקציות, תוכלו כבר עכשיו לבצע את ההזמנה דרך האתר ולשלם מחיר של עשרות שקלים בלבד לטובת יצירה של זמן משפחתי מהנה שייחרט היטב בזיכרון שלכם ושל הילדים, כל זאת מתוך מטרה לספק להם את המענה לו הם זקוקים, ביחוד בשל שפע הזמן הפנוי שנוצר במסגרת חופשת הקיץ הארוכה, עד החזרה למסגרות.

הזמנה של כרטיסים מבלי לצאת מהבית

תקופת החופשת הגדול היא תקופה מאתגרת בעבור כל הורה, בין אם אתם הורים לפעוטות או הורים לילדים גדולים. על כן, הגעה במתכונת משפחתית מלאה למופע הפארק של רוי בוי מהווה דרך מצוינת ליצור את חופשת הקיץ המושלמת המשלבת בין מופעים ופעילויות לכל המשפחה. במתחם עצמו תמצאו גם דוכני אוכל, מתחם קארטינג לצד שפע של פעילויות נוספות בחינם. על כן, זה הזמן להיכנס לאתר, לבצע הזמנה של כרטיסים ובכך לשריין את מקומכם.

לסיכום

המופע של כוכב הילדים רוי בוי הוא מופע לכל המשפחה שישאיר לכם טוב של עוד, לצד לא מעט ערכים חשובים לצד שפע של אטרקציות שיעבירו לכם ולילדים את הזמן, כל זאת במתחם מפנק ומטופח בלב הפארק בראשון לציון. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להזמין חוויה משפחתית בקיץ!

מאמרים נוספים

על הורים וילדים

נגישות