מתכננים חופשה משפחתית? מכסים את כל המשפחה עם ביטוח נסיעות לחו"ל!

אם אתם מתכננים חופשה משפחתית בחו"ל אנחנו ממליצים לכם לעשות ביטוח נסיעות. מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל ומתי מומלץ לעשות את זה? כל התשובות לפניכם.

למה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

מדי שנה נוהרים לנתב"ג בהמוניהם עשרות אלפי ישראלים, והיעד הוא החופשה החלומית בחו"ל. בין אם מדובר בטיול קצר לרודוס או לכרתים, טיול משפחתי לעיר אירופאית קלאסית, או כמה חודשים במזרח הרחוק – בעבור ישראלים רבים חופשה בחו"ל הפכה למצרך חיוני, שום דבר לא יכול לעמוד בדרכם וברצונם. מומלץ כמובן לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל עם פליי ג'וב שהיא חברה ותיקה שמאחורה עומדים המון לקוחות מרוצים.

עם זאת, כאשר מתכננים חופשה מיוחלת בחו"ל, ישראלים רבים נוטים להתמקד רק בצד הזוהר של החופשה שלהם, תוך התעלמות מההיבטים האחרים, הפחות זוהרים. בעוד חופשה בחו"ל בדרך כלל נוטה להיות דבר די בטוח לעשות – אלא אם תמשיכו לנסוע לאזורי מלחמה במרכז אפריקה – אחרי הכול, אפילו במקומות הבטוחים ביותר בעולם כמו לונדון, פריז וניו יורק – כולנו עומדים בפני משברים, בין אם זה ניסיון שוד, פיגוע אלים באמצע הלילה, או סתם שכיבה ברחוב במהלך היום. מצבים אלו עלולים להרוס את הטיול באופן מיידי, ולהשאיר אותנו במצב חירום, הן מבחינה אישית והן מבחינה כלכלית.

איך בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל?

כיום, כל חברות הביטוח בישראל, כמו גם רוב סוכנויות הנסיעות, מציעות למטיילים שורה ארוכה של פוליסות ביטוח לנוסעים לחו"ל, כאשר הכיסוי והמחירים המתאימים משתנים מפוליסה לפוליסה, מה שתלוי כמובן גם באופי הטיול. יעד ומטרה. במקרה זה, הפוליסה הבסיסית מתחילה בכ-$1 ליום נסיעה ועולה בהדרגה.

לבסוף, כאשר אדם מחליט לנסוע לחו"ל לזמן מה, יש לו אפשרות לבחור מתוך מגוון רחב במיוחד של פוליסות ביטוח, בכל מקרה רצוי לערוך סקר שוק ביטוחי מעמיק על מנת לבחור את הפוליסה הטובה ביותר עבורו. צריך לזכור שלא תמיד מדובר בפוליסה הזולה ביותר. המומלץ ביותר הוא גם המומלץ ביותר, ולפעמים עדיף לשלם קצת יותר כדי להבטיח שתמיד יהיה לאן לפנות כשיתעורר הצורך.

 

 

באילו מקרים צריך לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

בעוד שלרוב האנשים, טיול למדבר האפריקאי או טרקים בנפאל אינם שלמים ללא רכישת ביטוח נסיעות חוץ, זה די "חובה" במקרים אלה כאשר מדובר באזורים הנחשבים בטוחים יותר בעת נסיעה, כולל אירופה וצפון אמריקה, מטיילים מסוימים בוחרים להימנע מרכישת ביטוח, מתוך אמונה שזו הוצאה כספית מיותרת ואין לה צורך אמיתי.

עם זאת, חשוב לזכור שאנו עומדים בפני שורה ארוכה של תאונות פוטנציאליות מדי יום, מרגע היציאה מהבית בבוקר ועד החזרה הביתה בערב, ולמרבה המזל רוב התאונות נמנעות ברגע האחרון. עם זאת, היכולת שלנו להתמודד עם תאונות או תקריות פתאומיות וחריגות בחו"ל נמוכה בהרבה בהשוואה למצב בישראל, מכיוון שברוב המקרים האירוע מתרחש בחו"ל ולא תמיד ברור למי לפנות לפרטי התקשרות, וכיצד להגיע.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?

בין השאר ביטוח נסיעות לחו"ל כולל כיסוי על אובדן או גניבה של ציוד, כיסוי להוצאות הכרוכות בטיפולים רפואיים, שירותי חילוץ והצלה והחזר במקרה של ביטול או קיצור נסיעה. המטרה היא למקסם את פוטנציאל ההחזר במצבי חירום שונים הכרוכים בחיובים כספיים. לכן, התאמה מדויקת של כיסוי הפוליסה לפי מאפייני הנוסע וכמובן הנסיעה עצמה – תעשה זאת בצורה הטובה ביותר, כך שתוכלו לרכוש את הפוליסה המתאימה לכם ביותר.

לסיכום,

אם אתם נוסעים לחופשה משפחתית אנחנו ממליצים לכם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל שיכסה אתכם לכל מקרה שלא תצטרכו.

מאמרים נוספים

על הורים וילדים

נגישות