פעילות לחופש: 5 קייטנות שוות לילדים

החופש הגדול מתקרב בצעדי ענק וגם אתם כמו לא מעט הורים כבר חושבים לגבי קייטנה אשר תסייע לילדים להעביר את הזמן כמו גם ליצור חברויות וקשרים עם ילדים וילדות אחרים. בשביל לסייע לכם בחרנו להציג את 5 הקייטנות הכי שוות לילדים, כל זאת מתוך מטרה להעניק לילדים שלכם חוויה מהנה ובלתי נשכחת. אז קדימה, שנתחיל? בואו נצא לדרך!

קייטנת גלישה

בלב העיר תל אביב בפארק מנחם בגין מתקיימת קייטנה המיועדת בעבור ילדים מגיל שמונה ומעלה שרוצים לנצל את החופש הגדול לטובת פעילות מהנה המתבצעת בליווי מקצועי מצד מדריכים. הייחודיות של הקייטנה הזו באה לידי ביטוי בסקי מים לצד טכניקות שונות בתחום הגלישה מתבצעים באמצעות גלשני חתירה לצד אימונים ומפגשים עם גולשים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. לרשום את הילד לקייטנת גלישה בתל אביב מהווה הזדמנות מצוינת לסייע להם לנצל את הזמן הפנוי במסגרת של פעילות מהנה, מאתגרת ובעלת אספקט תחרותי, בסביבה נעימה ותומכת ועם שפע של חוויות שייחרטו היטב בזיכרון שלהם, עד לפעם הבאה.

קייטנת כדורגל

אם הילדים שלכם חובבי כדורגל אין ספק כי קייטנת כדורגל היא בדיוק מה שאתם מחפשים. מדובר בקייטנה אותם מעבירים מדריכי כדורגל מוסמכים כאשר הייחודיות של הקייטנה הזו מגיעה לידי ביטוי במסגרת של קייטנה המבוססת על שיעורי כדורגל כמו גם תחרויות אשר מאפשרות לילדים להביע את הצד האתלטי שלהם, כמו גם לעבוד כקבוצה. עולם הכדורגל הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של רבים מהישראלים ובוודאי ילדים, ועל כן קייטנה כמו זו היא מבוקשת מאוד גם בעבור ילדים צעירים וגם בעבור מתבגרים שיכולים לקחת חלק, ובהתאם לכך לנצל את החופש לטובת פעילות מהנה, ואפילו מאתגרת.

קייטנת צילום

בעידן שבו המכשיר הנייד הפך לכלי משמעותי מאוד בכל הקשור לעולם הצילום, אפשר לנצל את ההזדמנות ולהפוך את החוויה היומיומית לתחביב של ממש המתבצע במסגרת של קייטנה המתמחה בתחום. קייטנת צילום חושפת את הילדים לטכניקות בעולם הצילום, כמו גם מאפשרת להם להתנסות בצילום המתבצע באזורים שונים, כל זאת מתוך מטרה להעניק ביטוי אישי אשר נועד לפתח את היכולת האמנותית כמו גם הקריאטיבית. במסגרת הזו ילדים מתנסים בצילום באמצעות המכשיר הנייד כמו גם מצלמה אמיתית, ומקבלים בתמורה את תיק עבודות לצד ידע חדש שבו אפשר להיעזר בחיי היום יום, לטובת שיפור ביכולת הצילום.

 

 

קייטנת מוזיקה

הילד שלכם מתעניין בעולם המוזיקה? ובכן, זה הזמן לרשום אותם לקייטנת מוזיקה. קייטנה זו משלבת בין היכרות עם כלי נגינה, שירה, כתיבה כמו גם הלחנה, כאשר מדובר בהזדמנות נהדרת להעניק לילדים שלכם מיומנות בדמות של עיבוד כמו גם ליווי מוזיקלי, לצד היכרות עם מגוון של כלי נגינה אשר בהם הם יכולים להתמקצע גם בהמשך.

קייטנת אומנות

שילוב של אומנות בחיי היום יום הוא בעל משמעות לטובת יצירה של רוגע וכן פיתוח של מיומנות שמאפשרת להביע את הפן האומנותי. בקייטנה זו לוקחים הילדים חלק בשורה של פעילויות המשלבות אלמנטים מעולם האומנות, החל מפיסול ועד לציור, כל זאת באווירה נעימה ואינטימית המתבצעת בקבוצות קטנות.

לסיכום

הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה דרך נהדרת ליצור בעבור הילדים שלכם זמן איכות משמעותי, כמו גם תעסוקה למשך תקופת החופש. מאחר והקייטנות שאותן הצגנו לכם כאן מבוקשות מאוד, מומלץ כבר עכשיו להירשם, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה תעסוקתי ובעל אספקט חברתי מובהק המתבצע במסגרת של קייטנה.

מאמרים נוספים

על הורים וילדים

נגישות