הורים בעלי עמותה – גיוס כספים באינטרנט הפך פשוט מאי פעם

ם גם אתם מנהלים עמותה ללא מטרות רווח, אתם כנראה יודעים היטב עד כמה מדובר במשימה מורכבת, כזו המצריכה מכם לא מעט שעות של מאמץ והשקעה, כאשר המשימה של גיוס כספים לצורך פעילות שוטפת של העמותה היא לרוב המורכבת ביותר. כמובן שאם על הדרך אתם גם הורים לילדים, המשימה הזו היא אפילו מורכבת יותר עבורכם וככל הנראה אין לכם תמיד את הזמן והפניות לכל זה. בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להכיר לכם אטלס שבעזרתם תוכלו לגייס מהיום כספים לעמותה בקלות ובאופן יעיל למדי והנה כל מה שאתם צריכים לדעת עליהם.

אודות אטלס

אטלס הוא ארגון מיוחד שהקים הרב בן שושן לאחר שנים בתחום הפילנתרופיה והעשייה החברתית. הרעיון שעומד מאחורי המיזם נולד מתוך הצורך לספק פתרונות טכנולוגיים לגיוס כספים לעמותות ומלכ״רים, אחד האתגרים הגדולים ביותר של כל עמותה כאמור. כיום – אטלס הוא הגוף המוביל בארץ בכל מה שקשור לנושא של גיוס כספים באינטרנט להגדלת מקורות מימון. כפי שתראו מיד, אטלס יודעים להציע לעמותות כמה פתרונות טכנולוגיים חכמים במיוחד המאפשרים גיוס כספים יעיל במיוחד וזהו יתרון משמעותי לכל מי שמנהל עמותה או אחראי על גיוס הכספים בה.

 

 

פלטפורמת Fundbase לעמותות

כאן מדובר למעשה במאגר מקורות המימון הפילנתרופי הגדול ביותר בעולם המאפשר לכל מי שעוסק בגיוס משאבים לעמותות למצוא את מקורות המימון המתאימים לארגון תוך חיסכון משמעותי בזמן. המאגר בעצם מאפשר גישה מקוונת לעשרות אלפי מקורות מימון שונים ובהם עסקים, קרנות, קולות קוראים ועוד. המערכת מתעדכנת בכל זמן, ככה שניחשף אך ורק למקורות מימון רלוונטיים ונוכל לקבל מידע מקיף על כל אחד מהם, כזה שיעזור לנו בהגשת הבקשה ויגדיל משמעותית את הסיכויים לקבלת המימון. כמו כן ניתן להפעיל את השירותים של סוכן חכם שיאתר מקורות מימון רלוונטיים עבורנו ונוכל לקבל מידע ישירות למייל כאשר נמצא מקור מימון שעשוי להתאים. עמותות הנעזרות במאגר של אטלס מצליחות לשפר באופן משמעותי את מערך הגיוס ולהגדיל משמעותית את המשאבים העומדים לרשותן.

פלטפורמת Getgrants

עוד אפיק מימון לעמותות וארגונים הוא קולות קוראים ממשלתיים, וארגונים רבים כלל לא מנצלים את היתרון הזה פשוט מפני שאינם חשופים לאותם קולות קוראים ולא יודעים איך לגשת אליהם. הפלטפורמה החכמה הזו מאפשרת לנהל את תהליכי הפיתוח והגדלת המקורות התקציביים ממספר אפיקי הכנסה שונים לרבות מקורות ממשלתיים, קרנות ותורמים פרטיים וחברות עסקיות.

המערכת מאפשרת איתור, חיפוש ומיון של קולות קוראים, ניתוח מעמיק של כל קורא ובחינה האם הוא מתאים לנו, דשבורד ניהול נוח עם מערכת התראות ועדכונים מותאמים אישית, אחסון של קבצי ההגשה השונים ואף ליווי אנושי של מומחי אטלס.

פתרונות נוספים

כמובן שגיוס כספים זה עולם ומלואו ולכן אטלס יודעת להציע עוד מגוון שירותים נלווים לעמותות ולאחראי הגיוס. בין אלו הם השירותים מהם תוכלו ליהנות:

  • שירותי עיצוב ובניית תשתיות עם בניית אתר לתרומות, עיצוב חוברת פרויקטים או כתיבת מכתבי בקשה.
  • שירותי ייעוץ מקיפים וסיוע בהקמת מערכי ייעוץ ואפילו ליווי צמוד של מנטור לגיוס כספים.
  • הכשרות, הדרכות והשמת מפתחי משאבים כולל קורסי הכשרה ייעודיים ואפילו קורסי אונליין.

לסיכום – אל תתפשרו על גיוס משאבים לעמותה שלכם

אנחנו בטוחים שהעמותה היא ממש הבייבי שלכם, וכדי שתוכלו לדאוג גם לה וגם לילדים, חשוב מאד לדעת להיעזר בגורמים מקצועיים. אל תתפשרו בעניין הזה והיעזרו בשירותים המקצועיים של אטלס שייתנו לכם הרבה מאד שקט נפשי.

מאמרים נוספים

על הורים וילדים

נגישות